Armağan Çağlayan'ın Youtube kanalına konuk olan Yeşim Salkım, Kral TV'de listeleri kendisinin belirlediği yönündeki iddiaları yanıtladı. Salkım, "Külliyen yalan. Hepsi yalan" dedi.

Yeşim Salkım, feminist yanının Duygu Asena kitapları okuduğu dönemde geliştiğini belirterek hiçbir zaman toplumun kendi hayatına karışma hakkı olmadığını söyledi.

Salkım; Hakan Uzan, ağabeyi Cem Uzan ve babası Kemal Uzan'ın patronu olduğu ve bir döneme hakim olan müzik kanalı Kral TV, hakkında da değerlendirmede bulundu.

Salkım'ın o dönem Hakan Uzan ile evli olması nedeniyle müzik listelerine müdahalede bulunduğu, Sezen Aksu'nun Hisar konserlerine çıkmasını engellediği iddia edilmişti.

'KARARLARI ÖNCE CEM UZAN VERİRDİ'

Salkım o iddiaları, "Külliyen yalan. Hepsi yalan. Rumeli Hisarı konserlerinde Müştak Ayvaz ve Erol Köse listeleri hazırlardı. Hayatım boyunca Hakan Uzan'ın patronu olduğu müzik kanalındaki geceye bir kere katıldım" diyerek yanıtladı.

Salkım açıklamasının devamında "Ve yine hayatım boyunca onun iş yerine toplasan 5 kere gittim. Orada kararları önce Cem Uzan verirdi, sonra Hakan verirdi

Starbucks'tan kahveye zam geldi Starbucks'tan kahveye zam geldi

Bir de kraldan çok kralcı olanlar karar verirdi. Benim orada liste yapmam imkansızdı." ifadelerini kullandı.