Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 28 Ekim günü yaklaşık 30 bin davetlinin katılımı ile “AKP'nin 2023 Vizyon Belgesi”ni kamuoyuyla paylaşacak.

PROGRAMA MUHALİF GAZETECİLER DE DAVET EDİLDİ

"Türkiye Yüzyılı" tanıtım toplantısına Milliyetçi Hareket Partisi, Cumhuriyet Halk Partisi, Saadet Partisi, Hür Dava Partisi, Büyük Birlik Partisi, Demokratik Sol Parti, Demokrat Parti, Vatan Partisi, Yeniden Refah Partisi, Anavatan Partisi ve İYİ Parti genel başkanları davet edildi.

Programa ayrıca sporcular, sanatçılar, cemaat vakıfları, Alevi dernekleri, STK temsilcileri, sanayici ve iş adamları, sanatçılar, çevreci genç ve kadınlar, şehit ve gazi yakınları, engelliler, Romanlar, siyasi parti temsilcileri, yabancı misyon temsilcileri, akademisyenler, bazı muhalif gazeteciler ile sosyal medya fenomenlerinin de davet edildiği duyurulmuştu...

3 PARTİYE DAVET GELMEDİ

Toplantıda Erdoğan'ın tek konuşmacı olacağı programda DEVA, Gelecek ve HDP'ye davetiye göndermediği aktarıldı..

'BENİ DE DAVET ETTİLER'

Programa Erdoğan'ı yazılarında sık sık eleştiren gazeteciler de davet edildi. 

İmamoğlu 'değişim' manifestosunu duyurdu! Site yayına girdi İmamoğlu 'değişim' manifestosunu duyurdu! Site yayına girdi

Davetliler arasında yer alan gazeteci Çağlar Cilara da konuya ilişkin bir paylaşımda bulundu.

Cilara şunları ifade etti:

"Uzun yıllar sonra bir ilk yaşanıyor. Cuma günü Ankara’da Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın katılacağı 'Türkiye Yüzyılı' programına muhalif gazeteciler de davet edildi. AK Parti’den beni de arayarak davet ettiler.

'AKP'NİN İLETİŞİM STRATEJİSİ DEĞİŞİYOR'

Şimdiye kadar İsmail Saymaz, Özlem Gürses, İlker Karagöz, Yavuz Oğhan, Deniz Zeyrek gibi isimlerin de programa çağrıldığını öğrendim. Anlaşılan AK Parti’nin iletişim stratejisi değişiyor. Bakalım o gün neler yaşayacağız?"