Edirne Keşan'da 57 çocuk Kurban Bayramı’na Suzan Kardeş ve Serkan Çağrı’nın giysi desteği ile mutlu girecek.Erdoğan DEMİR / Volkan Gazetesi (EDİRNE İGFA) - 1. Hıdırellez ve Dallık Festivali’nde Keşan’da sahne alan ve başarılı performansları ve duyarlılıkları ile tüm Türkiye’de gönüllerde taht kuran örnek sanatçılar; Suzan Kardeş ve Serkan Çağrı, kısa adı KİSEV olan Keşan İyilik Sağlık ve Eğitim Vakfı'nın “Sen de 1 Çocuk Giydir” kampanyası kapsamında Kurban Bayramı’nda dağıtılmak üzere 57 çocuğa giysi desteğinde bulundu.

Ünlü sunucu Kadir Ezildi anneannesini kaybetti Ünlü sunucu Kadir Ezildi anneannesini kaybetti

KİSEV kurucu üyeleri 10 biner liralık bağışlarıyla kampanyaya destek verip 350 lira bedelli 57 giysi paketinin çocuklarla buluşmasına vesile olan Suzan Kardeş ve Serkan Çağrı’ya teşekkür etti.

Kardeş ve Çağrı’nın desteklerinin anlamlı ve örnek teşkil eden bağışlar olduğunu belirten KİSEV yöneticileri, Keşan ve bölge halkından ekonomik durumu iyi duyarlı vatandaşların da ihtiyaç sahibi çocukların bayrama mutlu girmesi için KİSEV’le irtibata geçmesini istedi. Çocukların bayram sevincine ortak olmak isteyen tüm hayırseverlerin desteğini beklediklerini kaydeden kurucu üyeler, “Çocukların kalbine dokunup, onların yüzlerini güldürmek istiyoruz. Allah'ın izniyle çocuklarımız bayramı güzel kıyafetleriyle karşılayacak. Bu anlamda bizlerden desteğini esirgemeyip kampanyamıza katılacak tüm hayırseverlere ayrı ayrı şimdiden yürekten teşekkür ediyoruz” dedi.