Roma efsanesi Totti depresyona girdiği dönemde yaşadıklarını baştan sona paylaştı.

13 Temmuz’da kamuoyuyla paylaştıkları boşanma kararı İtalya gündemine bomba gibi düşmüştü. İki taraf da ilk önce ayrılık nedeni hakkında konuşmazken, Totti’nin eşi tarafından aldatıldığı iddia edildi.

'İLK İHANET EDEN BEN DEĞİLDİM'

“İlk ihanet eden ben değildim” diyen İtalyan efsane, Ilary Blasi hakkında geçen yıl kendisine birkaç haber geldiğini belirterek, “Ilary’nin hayatında birden fazla kişi olduğu söylentileri ulaştı bana ama bu bana imkansız görünüyordu. Güvendiğim kişilerden uyarı alınca telefonuna baktım ve o mesajları gördüm” ifadelerini kullandı.

Futbolun efsane ismi Brezilyalı Pele hayata veda etti Futbolun efsane ismi Brezilyalı Pele hayata veda etti

Alessia ismindeki mesajlarda kuaför olmasına rağmen birçok kez mesajlaştıklarını ve neden kuaför dükkanı dışında buluştuklarında kafası karışan Totti ardından aldatıldığını anladığını belirtiyor.

'ACI ÇEKTİM'

“Her şeyi içimde tuttum. Kimseye bir şey söylemedim. 11 yaşımdan beri dostum olan Vito Scala’ya bile anlatamadım derdimi. Sorunlar karşısında gözlerini kapatan biri değilim ama hiçbir şey yokmuş gibi davranmaya başladım. Konu Ilary değildi, konu çocuklardı, aileydi. Köpek gibi acı çektim, ağladım. Bana dedi ki; ‘Bu yıl Milano’da fazla kalmam gerekecek. Roma’ya daha sonra döneceğim’ İnanamadım.” Bu sözleri gözleri dolarak anlatan Totti, depresyona girdiğini ve kendisini bu durumdan Noemi Bocchi’nin çıkardığını söyledi.

DEPRESYON SÜRECİ

Totti sözlerine şöyle devam etti; “Bir anda haberler gazetelerde çıkmaya başladı. Onlar söylentilerdi ama kanıtlar bendeydi. Ben ve Ilary hakkında. Uykusuz geceler geçirdim. Haberlerle birlikte yeniden depresyona girdim. Artık ben, ben değilim. Başka bir insandım. Beni kurtaran Noemi oldu.”

'İLK GÜNLER SES ÇIKARMADIM'

“Aldatıldığımı öğrendiğim o ilk günlerde sesimi çıkarmadım. Hala ailemi kurtarabileceğimi düşünüyordum. Bir noktada dayanamadım ve Ilary’e diğer adamı sordum. İnkar etti, tanımadığını söyledi. Sonra bildiğimi fark etti. Bana sadece kahve içmek için görüştüğünü söyledi. Fark ettim ki Mart 2021’de tanışmışlar. Hem o adam varmış, hem de başkaları…”