'MEHMET YÜZÜĞÜ İSTEMEMİŞTİR'

Magazin gündemine bomba gibi düşen iddialara bir yorum da Hadise'nin eski sevgilisi Sinan Akçıl'dan geldi. Akçıl, Gazete Magazin'in sorularını cevapladı.

2009-2010 yılları arasında Hadise ile aşk yaşayan Akçıl, yüzük iddiasında Dinçerler'e sahip çıktı. 

Ayaküstü soruları yanıtlayan Akçıl, "İstememiştir, zannetmiyorum. Öyle bir çocuk değil. Her duyduğunuza inanmayın" ifadelerini kullandı.

Türkiye'ye kilo vermek için geliyorlardı: 7 kişi öldü! Türkiye'ye kilo vermek için geliyorlardı: 7 kişi öldü!

'YÜZÜĞÜ EVE YOLLAMIŞ'

İkinci kez boşandığı oyuncu Burcu Kıratlı'nın kendi alyansını yolladığını söyleyen Sinan Akçıl, "Eve gittiğimde yüzüğünü gördüm. Yüzüğü ne yapacağımı bilmiyorum" dedi.

Hadise 2021 yazında aşk yaşamaya başladığı iş insanı Mehmet Dinçerler ile geçen nisanda Çırağan Sarayı’nda nikah masasına oturmuştu.

2 HAFTA ÖNCE BOZULMUŞTU

Henüz 4.5 aylık evli olan çiftin arası iki hafta önce bozulmuştu. İkili alyanslarını çıkarmıştı.

Hadise dün avukatı aracılığı ile mahkemeye başvurup boşanma davası açtı.

“ANLAŞARAK SONLANDIRAMADIĞIMIZ İÇİN DAVA AÇTIM”

Instagram hesabından açıklama yapan şarkıcı, “Anlaşarak sonlandıramadığımız için boşanma davası açtığımı sizlerle paylaşmak isterim. Mehmet’e hayatında mutluluklar diliyorum.

'HERKESE TEŞEKKÜR EDERİM'

Bu süreçte yanımda olan herkese teşekkür ederim” ifadesini kullandı.

'1 SENEYE HAKSIZLIK'

Hadise’nin ardından Mehmet Dinçerler de Instagram hesabından şu açıklamayı gerçekleştirdi:

“Çok özel ve hassas olan bu konuda sessiz kalmak en doğrusu olur diye düşünmüştüm. Gelinen durumda ise, yapılan yakıştırmalar’ görünce susmanın şahsıma, aileme ve özellikle çok emek verdiğim son 1 seneme haksızlık olacağını düşünüyorum.”

'TALEP VE İSTEĞİM OLMAMIŞTIR'

“Karşılıklı olarak çok değer vererek başladığımız ilişkimiz son bulmuş olsa da, ilişkimiz süresince Hadise’nin sanat hayatını belki de en çok destekleyen kişi oldum. Konserlerini ailem dahil en önden gururla izlediğime ve başarılarıyla da kendisiyle onur duyduğuma herkes şahit olmuşken, bugün öne sürülen iddiaları şaşkınlıkla karşılıyorum.”

“Evliliğimizi sonlandırmak ortak görüşümüz doğrultusunda olup, tek isteğim süreci herkes için en hayırlı olacak şekilde saygı çerçevesinde bitirmektir. Başka hiçbir talep ve isteğim olmamıştır. Kendi dünyama dönmek adına herkesten bana ve aileme saygı rica ediyorum. Sevgiler…”

YÜZÜĞÜ GERİ İSTEDİ Mİ?

Hadise’nin kendisinden daha az konser yapmasını isteyen Mehmet Dinçerler’den ve kapalı giyinmesini isteyen eşinin ailesinin baskısından bunaldığı iddia edilmişti. Dinçerler’in boşanma kararının ardından da Hadise’ye aldığı 3 milyon TL’lik yüzüğü ve nikah töreninde takılan altınları geri istediği ileri sürülmüştü.