Mauro IcardiWanda Nara çiftinin yaşantısı, America TV'de yayınlanan ünlü Arjantin televizyon programı LAM'da (Los Angeles de la Manana) yine gündem oldu. 

Arjantinli gazeteci Augusto Tartufoli, ikilinin özellikle Paris'te yaşadıkları hayat ile ilgili önemli açıklamalarda bulunurken aylık giderlerinin çok yüksek seviyelerde olduğunu ifade etti. 

AYDA 500 BİN EURO HARCIYORLAR

Galatasaray'dan bir dünya yıldızı daha! İtalyan basını duyurdu: Zaniolo Galatasaray'da Galatasaray'dan bir dünya yıldızı daha! İtalyan basını duyurdu: Zaniolo Galatasaray'da

Tartufoli, Mauro Icardi & Wanda Nara çiftinin ayda yaklaşık yarım milyon harcamaya alışmış olduğunu aktardı. LAM'da konuşan Tartufoli, "Wanda Nara, Paris'te yaşamak için ayda yaklaşık 400 ila 500 bin Euro arasında bir para harcadı. Çok para!" ifadelerini kullandı. 

YÜKSEK SABİT GİDERLERE SAHİPLER

Arjantinli magazin gazetecisi, harcamanın yüksek kısmının İtalya'daki evlerinin bakımına ve beş çocuklarının uluslarası seçkin okullardaki eğitimine harcandığını aktardı. Tartufoli, "Çok yüksek yaşam standardına ve çok kolay şekilde karşılanmayacak kadar yüksek sabit giderlere sahipler" ifadelerini kullandı.

750 BİN EURO ALACAK

LAM'da açıklamalarına devam eden Tartufoli, PSG'nin yıllık 10 milyon Euro ödediği Icardi'nin Türkiye'de Galatasaray'dan 750 bin Euro almasının ülkedeki yüksek yaşam standardının daha ucuz şekilde karşılanması ile alakalı olduğunu bildirdi.