Beşiktaş Futbol AŞ Genel Müdürü ve Sportif Direktörü Ceyhun Kazancı, genç kaleci Ersin Destanoğlu'nun takımda kalması için görüşmelerin devam ettiğini söyledi. 

BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde düzenlediği basın toplantısında gündeme dair açıklamalarda bulunan Kazancı, "Ersin son derece karakterli bir oyuncu ve bu camianın evladı. Kontratı bitip de bedava gidecek bir oyuncu değil" ifadelerini kullandı.

'KONTRATI İLE İLGİLİ SORUN YOK'

Kazancı, 21 yaşındaki kalecinin geleceği konusunda, "Kontratı ile ilgili bir sorun yok. Herhangi bir şekilde ayrılması söz konusu değil. Ocak ayında, yıl sonunda kendisinin ve bizim de uygun gördüğümüz uygun teklifler gelirse tekrar konuşuruz." ifadelerini kullandı.

'EN YAKIN ZAMANDA O DA FORMA ŞANSI BULUR'

"Emre Bilgin son dönemlerin flaş oyuncularından biri. İki maçta çok iyi performans göstermese de çok inandığımız, 4 yıldır milli takımlara giden, geçen sene oynadığı maçlarda taraftarlarımıza güven veren, teknik heyetin çok güvendiği bir oyuncu. Mert de defalarca milli takımda forma giymiş, tecrübeli harika bir kaleci. Geçen seneki sakatlığını atlattı. Bir süredir antrenmanlara devam ediyor.

En yakın zamanda o da forma şansı bulur. Kaleci konusunda herhangi bir sorunumuz yok. En yakında üçünün de performansı en yukarı çıkacak. Kaleci konusunda en şanslı olan takımız."

Galatasaray'dan bir dünya yıldızı daha! İtalyan basını duyurdu: Zaniolo Galatasaray'da Galatasaray'dan bir dünya yıldızı daha! İtalyan basını duyurdu: Zaniolo Galatasaray'da