Son zamanlarda özel hayatıyla gündemde kalan İrem Derici, sosyal medya hesabından yayınladığı bir fotoğrafa gelen yorumla kendini konuşturdu.

Ünlü sunucu Kadir Ezildi anneannesini kaybetti Ünlü sunucu Kadir Ezildi anneannesini kaybetti

Geçtiğimiz haftalarda sevgilisi Cem Belevi tarafından ikinci kez ihanete uğradığını açıklayan ve sonrasında yaptığı açıklamalarla gündemden düşmeyen İrem Derici, sosyal medya hesabından yayınladığı fotoğraflarla da adından söz ettirmeye devam etti. Bu zamana kadar yaptırdığı estetik operasyonları gizlemeyen şarkıcı, göğüsleriyle ilgili bir soruya da cevap vermeyi ihmal etmedi.

'MİNNACIK BEDENDE BU MEMEYİ NASIL YAPTIN?' DİYE SORDU

Aktif olarak kullandığı Instagram hesabında 7,9 milyon takipçisi bulunan İrem Derici, eşofman üstüne giydiği sporcu sütyeniyle verdiği pozu paylaşarak "Bel fıtığımın bana verdiği yetkiye dayanarak kendimi oh mommy, so yummy ilan ediyorum" dedi.

Daha önce göğüsleriyle ilgili "O kadar estetik yaptırdım, kazandığımın yarısını buna verdim o kadar da olsun artık" diyen şarkıcı, bir takipçisinin "Ya sen o minnacık bedende bu kadar memeyi nasıl yaptın hacı?" sorusuna "Parayla" cevabını verdi.