Toplantının açılışında İl Başkanı Zihni Çalışkan, 'Teşkilât demek aile demektir. Ailemizle birlikte Eskişehir'de kapı kapı dolaşıp hemşehrilerimizin gönüllerine girmeye gayret ediyoruz. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde ülkemiz 20 seneden bu yana her zorluğu nasıl atlattıysa, Allah'ın izniyle aynı ve kararlı şekilde yoluna devam edecektir. Hiç kimsenin endişesi olmasın. İlk günkü aşkla hedefimiz 2023' ifadelerini kullandı.

'SANDIK MİLLİ İRADENİN YIKILMAZ KALESİDİR'

Toplantıya katılanlar arasında 'Hiçbir şey olmasa bile bir şeyler oldu' sözleriyle hatırlanan AKP Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz da vardı. Cumhuriyet'in haberine göre,  2023 seçimlerine dair mesajlar veren Ali İhsan Yavuz 'Sandık milli iradenin yıkılmaz kalesidir diyen Cumhurbaşkanımızın önderliğinde çıktığımız bu kutlu davada elimizden geleceği yapacağız. 2023 seçimleri atmosferine girerken, siz teşkilat mensuplarımıza çok büyük görevler düşüyor. Bunun bilincinde olarak çalışmalarımızı sürdüreceğiz' açıklamalarında bulundu.

Rusya'da darbe girişimi! Putin: Cezası çok ağır olacak! Rusya'da darbe girişimi! Putin: Cezası çok ağır olacak!

NE DEMİŞTİ?

31 Mart İstanbul seçimlerinin iptal edilmesi sonrası 6 Mayıs'ta kameraların karşısına geçen AKP’li Yavuz, “Hiçbir şey olmamış ise, biz diyoruz ki kesinlikle bir şeyler oldu. Sizin kusurunuz yok muydu? Kabul edelim, bizim de, sayın cumhurbaşkanımız da açıkladılar. Bir parça kusurumuz olabilir, bence de bir parça kusurumuz vardı” demişti.