Galatasaray'ın bonservisini almak için uğraştığı İcardi'ye senelik 20 milyon Euro'yu aşan teklifler olduğu ortaya çıktı. Birden fazla kulübün ilgilendiği Arjantinliye son talip Al Taawon.

ARAPLARIN KISKACINDA

Sarı kırmızılılar ile rüya gibi bir sezonu geride bırakan Mauro İcardi'nin geleceği ne olacak? Galatasaraylılar, her fırsatta ‘Aşkın Olayım' diye seslendikleri süper yıldızla yola devam etmek istiyor. İcardi de Türkiye'de çok mutlu olduğunu her zaman dile getiriyor. Ancak bir de  futbolun kendine göre gerçekleri var.

Sözcü'den Mesut Yıldırım'ın haberine göre, Mauro İcardi, Avrupa'nın büyük kulüplerinden olduğu kadar Cristiano Ronaldo sonrası futbola yatırımı katlayan Suudi ekiplerinin de kıskacında.

Galatasaray'dan flaş transfer! Galatasaray'dan flaş transfer!

SARI KIRMIZILILAR UMUDUNU YİTİRMİYOR

Dış basında, birden fazla Suudi Arabistan ekibinin İcardi'nin durumuyla yakından ilgilendiği belirtiliyor. Öne çıkan ve Arjantinliye sözlü teklif yaptığı belirtilen ilk kulüp ise Al Taawon.

Bureyde şehrinin nispeten düşük seviye takımı olan Al Taawon'in teklifinin senelik 20 milyon Euro olduğu, ‘bonus'larla 30 milyon Euro seviyesine çıkabildiği belirtiliyor. İcardi'nin teklifleri değerlendirdiği ifade ediliyor. Astronomik rakamlara karşı Galatasaray yönetimi Arjantinliyle görüşmelere devam ediyor.

SPONSOR MERAK KONUSU

Cimbom, stat ve transfer sponsorluğu için pek çok uluslararası tanınmış şirketle görüşmelerini sürdürüyor. Bu sezon yaşanan görkemli şampiyonluk ve taraftarın enerjisi, sponsor şirketleri cezbetmiş durumda. Söz konusu büyük şirketlerin mali desteğiyle İcardi transferinin gerçekleşmesi ihtimaller dahilinde.