Türk futbolu ve Galatasaray'ın efsane isimlerinden Fatih Terim son dönemde yeniden gündemde.

Geçtiğimiz yıl sarı-kırmızılı kulüpten olaylı bir şekilde ayrılan tecrübeli teknik adam Bodrum'da inzivaya çekilmişti. Fatih Terim, bir dijital platformda yer alan belgeseliyle son günlerin en çok konuşulan isimlerinden biri oldu.

3 İSİM ŞAŞIRTTI

Birçok yönüyle tartışma yaratan belgesel konusunda ortaya atılan bir iddia ise büyük ses getirdi. Belgeselde en çok dikkat çeken noktalardan birisi, Fatih Terim'in kariyerinde çok önemli bir yer teşkil eden 3 ismin yokluğuydu.

Hem Milli Takım'da hem de 1996-2000 arasında Galatasaray'da Terim'le birlikte çalışan ve kaptanlık yapan Bülent Korkmaz ile Tugay Kerimoğlu belgeselde yer almadı.

HEMŞEHRİSİ HASAN ŞAŞ YOK

Yine başarılı hocanın eski öğrencisi, eski yardımcısı ve hemşehrisi olan Hasan Şaş'ın da belgeselde olmaması büyük çapta şaşkınlık yarattı.

TEKLİF GİTTİ AMA...

Muslera'nın sahalardan ne kadar uzak kalacağı belli oldu Muslera'nın sahalardan ne kadar uzak kalacağı belli oldu

Takvim gazetesinin haberine göre bu 3 isme de belgeseli hazırlayan dijital platformdan teklif gitti. Ancak Bülent Korkmaz, Tugay Kerimoğlu ve Hasan Şaş, Terim'in hayat hikayesini anlatan belgeselde yer almayı kabul etmediği öğrenildi.

Hasan Şaş ise "3 yıldır futbol camiasına çok uzağım. Artık futbolla ilgilenmiyorum ve futbolla ilgili de bir kariyer planlamıyorum. Bu nedenle hiçbir yerde futbol konuşmuyorum, bundan sonra da konuşmayacağım" dedi.