Söylemezsem Olmaz programında sunuculuk yapan Arto yaptığı açıklamalarla Hadise'yi çok sert bir dille eleştirdi.

'TÜMÜYLE ŞOVA ÇEVİRDİ'

Türkiye'ye kilo vermek için geliyorlardı: 7 kişi öldü! Türkiye'ye kilo vermek için geliyorlardı: 7 kişi öldü!

Mehmet Dinçerler ile Hadise arasında yaşananlar her gün magazin kulislerinde konuşulmaya devam ediliyor. Yaptıkları açıklamalar ve her hareketleri olay olurken, Söylemezsem Olmaz programında sunuculuk yapan Arto yaptığı açıklamalarla Hadise'yi adeta yerden yere vurdu. Arto zehir zemberek açıklamasında, "Boşanma işini tümüyle şova çevirdi, harika bir strateji uyguluyor.

'O SES TÜRKİYE'DEN SONRA GÖRÜNMÜYORDUN BİLE...'

Sen daha düne kadar O Ses Türkiye'den sonra görünmüyordun bile, şimdi bir sürü sahne alıyorsun. Çok güzel konserlere kondun" ifadelerini kullandı. Ünlü sunucunun daha önce Bebek Kaan'dan" iması ile "Hadise'nin Ebru Gündeş'in eski kocası Reza Zarrab ile görüştüğü" iddiası sosyal medyayı birbirine katmış, uzun günlerce konuşulmasına sebep olmuştu.

HADİSE FIRLATTI

Ünlü şarkıcı Hadise ve Mehmet Dinçerler, 4 ay önce nikah masasına oturmuş ve dünyaevine girmişti. Ayrılık iddialarının ardından çift ayrılma kararı aldı ve anlaşmalı boşanamadıkları için Hadise, Mehmet Dinçerler'e  çekişmeli boşanma davası açtı.  İddialara göre iş insanı Mehmet Dinçerler, Hadise'ye aldığı 3 milyon dolarlık yüzüğü geri istedi. Yüzükle de kalmayıp, düğünde takılan takıların hepsini istedi.