Galatasaray'ın kaptanı ve kalecisi olan Muslera sağlık durumu nasıl olduğu taraftarlar arasında merak konusu oluyor. Muslera sakatlandı mı ve Muslera sağlık durumu nasıl sorularına cevap aranıyor. Süper Lig'in 23. haftasında Galatasaray, evinde Trabzonspor'u ağırladı. Muslera sakatlandı mı? Muslera'nın son sağlık durumu nasıl? Muslera sakatlandı mı? 

Süper Lig'in 23. haftasında Galatasaray, sahasında Trabzonspor'u ağırladı. Saat 19.00'da başlayan mücadeleyi hakem Halil Umut Meler yönetirken, VAR koltuğunda ise Alper Ulusoy oturuyor. Icardi'nin penaltıdan attığı golle Galatasaray maçı 2-1 önde kapattı. Muslera sakatlandı ve oyundan çıkmak zorunda kaldı.

MUSLERA'NIN SAĞLIK DURUMU NASIL?

Dakika 81'de Galatasaray'da Fernando Muslera oyuna devam edemedi...

İcardi hakkında son gelişme! İcardi hakkında son gelişme!

Ardından dakika 84'de Muslera'nın yerine Okan Kocuk oyuna girdi.

OKAN BURUK'TAN SON DAKİKA MUSLERA AÇIKLAMASI

Mücadeleye hakim olan taraf olduklarını kaydeden Okan Buruk, "Maça hakim olan, domine eden taraf bizdik. Özellikle ikinci yarıdaki oyunumuzla hak eden taraf olduğumuzu düşünüyorum. Bugün bu stat 100 bin kişilik olsaydı, 100 bin kişi gelirdi. Şampiyon olmak istiyorsak her hafta kazanmak zorundayız." dedi.

Fernando Muslera'nın sakatlık durumu hakkında da konuşan Buruk, "Muslera'nın ayağında bir ağrı var, doktorumuz hastanede değerlendirecek. İnşallah önemli bir şey yoktur ve küçük bir şeyle atlatırız. Bir darbe aldı, darbenin ne getirdiğini tam olarak bilemiyoruz. Sadece Galatasaray için değil, Türkiye için önemli bir isim." açıklamasını yaptı.

YAPILACAK TETKİKLERDEN SONRA BELLİ OLACAK

Deneyimli kaleci Muslera'nın durumu yapılacak kontrollerden sonra belli olacak. İlk tetkiklere göre deneyimli file bekçisinin 4-6 hafta arası sahalardan uzak kalacağı belirlendi