Galatasaray’a Temmuz 2021'de geldiğinde çok denklemli bilinmezdi. Galatasaray'ın kötü geçen sezonunda o da kendini bulamamıştı.

2022-23 sezonu öncesi gözden çıkarıldı. Yerine Dubois transfer edildi. Kampa bile çağrılmadı. Ama sezon başında Aslan'ın en formda ismi olarak dikkat çekti, ilk 11'in değişmezi oldu. Bonservisine 1 milyon 150 bin Euro ödenen, şimdiki değeri 4 milyon euro'yu aşan Sacha Boey, devlerin takibinde.

Kupa zaferi sonrası Jesus'tan flaş karar Kupa zaferi sonrası Jesus'tan flaş karar

REAL MADRID, LIVERPOOL...

Zam sonrası yıllık ücreti 900 bin Euro'ya yükseltilen 22 yaşındaki Kamerun asıllı Fransız sağ bek, Real Madrid ve Liverpool'un radarına girdi. Calciomercato, İspanyol ve İngiliz  kaynaklarına dayandırdığı haberde, dünya futbolunun iki devinin Boey'e talip olduğunu duyurdu. Galatasaray yönetiminin, resmi teklif gelmeden önce rakam belirlemeye çalışacağı aktarıldı.

BERKAN SOL BEK'E DEVŞİRİLEBİLİR

8+3 kuralı nedeniyle zorlanan Okan Buruk revizyona hazırlanırken hesap-kitap yapıyor. Formsuz Kerem'i kesip Rashica'yı 11'e koymayı planlayan G.Saray'ın hocası zorunlu değişikliği sol bekte yapacak. Kazımcan ve Emre Taşdemir tatmin etmezse Berkan'ın sol beke devşirilmesinin gündemde olduğu belirtildi.