Transfer döneminin bitmesine sayılı günler kala Fenerbahçe cephesinden ortalığı karıştıracak bir transfer iddiası ortaya atıldı.

Fenerbahçe transfer döneminin bitmesine sayılı günler kala dev bir transfer iddiası ortaya atıldı.

MAXİ GOMEZ ÇALIMI YİYEN FENERBAHÇE...

Maxi Gomez'in Trabzonspor'a transfer olmasıyla büyük bir transfer çalımı yiyen Fenerbahçe, yıldız bir transfer hamlesi yapmaya hazırlanıyor.

Fenerbahçe, duyanları inandıramayacak fakat iddiaya göre, Manchester United'ın Portekizli yıldızı Cristiano Ronaldo'yu kadrosuna katmak üzere...

AJANSSPOR İDDİA ETTİ

Ali Koç, Ronaldo ile görüştü

Ajansspor'un haberine göre, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Ronaldo ile yüz yüze görüştü. Başkan Ali Koç, bu transferi yapmak için tüm olanakları seferber etti.

Fenerbahçe'nin Portekizli Teknik Direktörü Jorge Jesus'un yoğun çabalarıyla sonucu Cristiano Ronaldo'yu Fenerbahçe'ye gelmesi için ikna etti.

FABRIZIO ROMANO'DAN HALA SES YOK

Dünyaca ünlü gazeteci, transfer duyumlarını aktaran ve en güvenilir kişilerden biri olarak kabul edilen Fabrizio Romano'dan ise konuya dair herhangi bir açıklama, paylaşım gelmedi.

TRANSFERMARKT HEYECANLANDIRDI

Muslera'nın sahalardan ne kadar uzak kalacağı belli oldu Muslera'nın sahalardan ne kadar uzak kalacağı belli oldu

Transfermarkt sitesinde ise Cristiano Ronaldo'nun Fenerbahçe'ye transferi için verilen değer yüzde 46 olarak gösteriliyor.