İlk kez uzaylı kalıntısı gösterdiler İlk kez uzaylı kalıntısı gösterdiler

Eski futbolcu, hakem ve spor yorumcusu Erman Toroğlu, SportBox adlı YouTube kanalına konuk oldu; CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve MHP lideri Devlet Bahçeli'yle üniversite yıllarından tanıştıklarını açıkladı.

'BAHÇELİ İLE MERHABAMIZ DAHA FAZLA VAR'

"66-67 işte üniversite. Önce bir hukuka yazıldım, sonra siyasala, sonra dedim ki; 'Yürü git lan iktisatı bitir.' İktisat daha kolayıma geldi herhalde siyasal ile hukuka göre. Biz üniversitede Bahçeli, Kılıçdaroğlu filan beraberiz. Onlar hangi bölümde bilmiyorum ben kamu yönetimi bölümündeyim" diyen Toroğlu, şöyle devam etti:

"Bahçeli'yle ile 'merhabamız' daha fazla var. Kılıçdaroğlu'na karşıdan bakıyorum, Kılıçdaroğlu daha sessiz. Bahçeli daha böyle bir talebe işine falan giren bir adam. Sağ - sol kavgası var felaket, kanlı bıçaklı. Ben de Ankaragücü'nde oynuyorum o zaman. Araba aldım 56 Chevrolet. Üniversiteye geliyorum, kızları toplayıp toplayıp geliyorum. 'Ba bu ba bu' okula geliyorum kızlarla, bu ikisi kavga ediyor sağ - sol.

'ARADAN 50 YIL GEÇTİ BU İKİSİ HALA KAVGA EDİYOR'

Ya aradan 50 yıl geçti, ben hala geziyorum. İşte şimdi hanım manım var, gene böyle arkadaş grupları var 'ba bu ba bu.' Bu ikisi hala kavga ediyorlar hocam. Kardeşim gençler gelsin ya, açın gençlerin önünü ya." ifadelerini kullandı.