Necip Hablemitoğlu suikasti soruşturması kapsamında hakkında gözaltı kararı çıkarılmadan önce yurtdışına giden emekli Albay Levent Göktaş'a henüz ulaşılamadı. Ancak bugün dikkat çekici bir gelişme yaşandı. Göktaş adına Twitter hesabı açıldı. 

Mustafa Sarıgül'e mecliste yumruklu saldırı! Mustafa Sarıgül'e mecliste yumruklu saldırı!

'HER ŞEYİ AÇIKLAYACAĞIM'

Göktaş'a ait olup olmadığı henüz doğrulanamayan hesaptan yapılan paylaşımda, "Bu akşam saat 22.00'de her şeyi belgeleri ile açıklamaya başlıyorum. Yarından itibaren video çekmeye de başlayacağım. Saygılarımla M. Levent Göktaş.

Ben oraya bir kere girdim! ikinci kere girmeyeceğim! Oraya girmesi gerekenler girecek! Beni kullananlar girecek! Akşam 22.00'de buluşmak üzere. Saygılarımla…” açıklaması yapıldı.

Söz konusu paylaşımda Göktaş'ın Silivri Cezaevi'nde Yalçın Küçük ve CHP Milletvekili Tuncay Özkan'ın da olduğu kişilerle çektirdiği fotoğrafa da yer verildi.

Ayrıca Twitter paylaşımında cumhurbaşkanlığı, siyasetçiler, gazeteciler, Sedat Peker, bazı haber siteleri, Galatasaray, Beşiktaş ve Fenerbahçe ile Koç Holding etiketlendi.

AVUKATI CELAL ÜLGEN'DEN AÇIKLAMA

Öte yandan Odatv’den Ersin Eroğlu'na konuşan Levent Göktaş’ın avukatı Celal Ülgen, “Levent Göktaş benimle iletişim kuramıyor. İletişim kurduğu anda dinlemeye takılacağını biliyor. Fakat Levent Göktaş’ın bir açıklama yapmasını bekliyordum. Onun adına açılan sosyal medya hesabından bugün yapılan paylaşımlara bakarak Göktaş’a ait olup olmadığını anlayacağız" dedi.

Akşam saatlerinde ise aynı hesaptan paylaşımlar yapıldı ancak, belge veya bilgi yayınlanmadı.