Melih Gökçek’in oğlu Osman Gökçek’in yönettiği Beyaz TV'nin stüdyosunda ve aynı zamanda YouTube'da canlı yayınlanan 'Her Açıdan' programına katılan ve kendini 'Metafizik uzmanı' olarak tanıtan Pelin Hürman canlı yayında cin çıkarma seansı gerçekleştirdi.

Hukuken yasak olan cin çıkarma eylemi için YouTube canlı yayınını seçen Beyaz Tv'nin yayınladığı görüntüler sosyal medyada gündem haline geldi.

Yayında “cin çıkarma seansı” yapan Pelin Hürman, içine cin girdiğini düşünenlerin de kendisine başvurması gerektiğini söyledi. Hürman, “Bir buçuk dakikada çıkartırım, kahvemi çayımı içer giderler” ifadelerini kullandı.

İmamoğlu'ndan iktidara 'kayyum' mesajları: Milletimiz sana bunu yaptırtmaz İmamoğlu'ndan iktidara 'kayyum' mesajları: Milletimiz sana bunu yaptırtmaz

Hürman, içlerinde cin olanların kendisini ekranda farklı yüz olarak göreceklerini iddia etti.

ÖZGE NUR TEKİN HAYATINI KAYBETMİŞTİ

Ankara'nın Keçiören ilçesinde psikolojik sorunları nedeniyle sözde hocanın yönlendirmesi ile cin çıkartma seansı uygulanarak eşi Selçuk Tekin tarafından sırtına 100 kez oklava ile vurulup, hacamat yapılan Özge Nur Tekin hayatını kaybetmişti.