Kamerunlu forvet Vincent Aboubakar, kendisi ile Mohamed Salah arasındaki tek farkın, Mısırlı futbolcunun ‘büyük bir kulüpte’ oynama şansına sahip olduğunu söyledi.

Oruç tutan futbolcusunu kadro dışı bırakma kararı aldı! 'Oruç tutan benim takımımda sahaya çıkamaz' Oruç tutan futbolcusunu kadro dışı bırakma kararı aldı! 'Oruç tutan benim takımımda sahaya çıkamaz'

Daha önce de Salah hakkında olumsuz ifadeler kullanan Aboubakar, bu sefer dozu biraz daha da artırarak, Salah’ın yaptığı her şeyi yapabileceğini ve insanların bu görüşü dikkate almamasını kabul etmeyeceğini ifade etti.

Suudi Arabistan’da Al Nassr forması giyen Aboubakar, “Salah’tan etkilenmiyorum. Onun yaptığı her şeyi yapabilirim. Sadece büyük bir kulüpte oynama fırsatına sahip değilim.” sözlerini sarf etti ve şöyle devam etti:

'İNSANLARIN HOŞUNA GİTMEZSE, UMRUMDA DEĞİL'

“İnsanların tutumlarını anlıyorum. O Premier Lig’deki en iyi golcülerden biri. Ama bu benim fikrim ve bakış açım. İnsanların hoşuna gitmezse, umrumda değil.”

Salah, Liverpool için beş sezonda 170 gol attı ve Tottenham’a karşı alınan 2-1’lik galibiyette iyi bir görüntü verdi. 2017 ve 2018’de Afrika’da Yılın Futbolcusu ödülünü alan Salah, tüm bunlara rağmen Aboubakar’ın eleştirilerinden kaçamadı.