Kılıçdaroğlu değişim isteyenlere yanıt verdi: Değişim zaten başladı... Kılıçdaroğlu değişim isteyenlere yanıt verdi: Değişim zaten başladı...

Dilipak paylaşımında, 30 Nisan’daki bir konserinde imam hatip liseliler hakkındaki sözleri nedeniyle gözaltına alınan ve adliyeye sevk edilen sanatçı Gülşen ve AKP Erzurum Milletvekili Zehra Taşkesenlioğlu’nun açtığı 70 milyon TL tazminat istediği boşanma davasına dikkat çekti.

UYUŞTURUCU İDDİALARININ ARAŞTIRILMASINI İSTEDİ

Açıklamasında Türk yargısına seslenen Dilipak, Sedat Peker’in SPK Başkanı Ali Fuat Taşkesenlioğlu hakkındaki 180 milyon dolar nakit parası olduğu ve AKP’lilerin de adının karıştığı uyuşturucu ticareti iddialarının araştırılmasını istedi.

İşte Dilipak’ın Twitter’dan yaptığı paylaşım:

 “Taşkesenlioğlu başörtülü kocasından mal ve para paylaşımı için, Gülşen LGBT yi savunduğu için savcılıkta… Türkiyenin tek gerçeği bu mu. SPK iddiaları, vurgun, ya da Fuhşiyat, uyuşturucu baronları ile ilgili iddialar ne oluyor… Huuu, sesimi duyan savcı var mı!

Ekmek çalan, baklava çalana ters kelepçe, devleti ve milleti dolanlara gelince, "Milyonla çalan mesned-i izzette ser-efrâz, Birkaç kuruşu mürtekibin câyi kürektir.” Tarih tekerrür mü ediyor!? Alo taksi deyince taksi geliyor da, Sahi ne olacak böyle bu adaletin hali."